2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Chorzów
Dodane 29 kwietnia 2024

SPEDYTOR / SPEDYTORKA - transport międzynarodowy i krajowy

Wynagrodzenie

6 500 - 16 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie ładunków i zleceń spedycyjnych;

  • Opieka nad klientami oraz rozbudowa bazy kontrahentów spedycyjnych;

  • Organizacja i bieżąca obsługa zleceń spedycyjnych w ruchu krajowym i międzynarodowym;

  • Bieżący kontakt z kontrahentami, przewoźnikami i kierowcami;

  • Wycena transportów oraz praca na giełdach transportowych i platformach;

  • Budowanie długofalowych relacji z kontrahentami i podwykonawcami oraz ich rozwój;

  • Monitoring i kontrola realizacji zleceń.

Nasze wymagania:

  • Wymagane doświadczenie w spedycji;

  • Mile widziana własna baza klientów/kontrahentów;

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Wielozadaniowość oraz dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz prowadzenia negocjacji;

  • Doświadczenie w pracy na giełdach transportowych i platformach;

  • Zdolność do szybkiego uczenia się nowych rzeczy.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Niezbędne narzędzia do pracy;

  • Możliwość dynamicznego rozwoju i udziału w szkoleniach;

  • Pracę w młodym, energicznym zespole, w miłej atmosferze;

  • Wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja od osiąganych wyników, premiowanie oparte na klarownych zasadach;

  • Rozbudowany back office, który odciąży Cię od czynności administracyjnych i pozwoli skupić się na sednie Twojej pracy;

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

AS-TRANS to przedsiębiorstwo działające w branży TSL. Zajmujemy się transportem towarów w kraju i za granicą. Nadrzędnym celem naszej działalności, który realizujemy każdego dnia, jest dostarczanie ładunków do klienta w nienaruszonym stanie, niezależnie od okoliczności. Dzięki naszemu zaangażowaniu w skrupulatne planowanie każdego elementu logistycznego zleceń, dobieramy optymalne, szybkie i co najważniejsze, bezpieczne trasy. W naszej firmie najważniejszy jest człowiek dlatego nieustannie dbamy o rozwój naszych pracowników, gdyż uważamy to za niezbędne, chcąc wykonywać usługi transportowe na najwyższym poziomie.

Satysfakcja i pewność klientów są dla nas najważniejszym kapitałem i zawsze będą stały na pierwszym miejscu. W AS-TRANS wiemy, że rynek usług transportowych to nie tylko samochody, ładunki, spedycja i logistyka, ale przede wszystkim ludzie.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 912406887