2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Pomorskie
  6. Spedycja - Rusocin
Kulczyk
Dodane 01 maja 2024

Spedytor w ruchu krajowym - przyuczenie

Lokalizacja

Rusocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma transportowa Kulczyk Logistics z wieloletnim doświadczeniem zatrudni na stanowisku Spedytor krajowy , kontenery , praca stacjonarna. Możliwość przyuczenia.

Obowiązki :

pozyskiwanie zleceń transportowych krajowych

realizacje, monitorowanie zleceń, nadzór nad flotą transportową oraz kierowcami

dbałość o jakość i terminowość świadczonych usług.

przygotowanie dokumentacji spedycyjnej i innych prac administracyjnych.

efektywne zarządzanie flotą

Wymagania:

Biegłą znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

Wysoka kultura osobista

Dobra organizacja pracy

zdolność do podejmowania decyzji pod presją czasu

znajomość podstawowych zagadnień związanych z transportem : Konwencja CMR, czas pracy kierowców itp.

dyspozycyjność

komunikatywność

umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy :

atrakcyjny system wynagrodzenia

stabilne zatrudnienie

prace w dynamicznym zespole

niezbędne narzędzia do pracy

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

CV kandydatów proszę przesyłać drogą elektroniczną, zwracamy się z prośbą o dopisanie klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych praz uchyleniu dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lokalizacja

Rusocin,

Pomorskie

Pomorskie, Rusocin
ID: 912937246