2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Warmińsko-mazurskie
  6. Spedycja - Olsztyn
Dodane 13 kwietnia 2024

Spedytor w transporcie krajowym/międzynarodowym

Wynagrodzenie

5 000 - 7 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma transportowa MIR-TRANS z siedzibą w Olsztynie poszukuje spedytora w transporcie międzynarodowym.

Zakres obowiązków:

  • planowanie zleceń transportowych,

  • koordynowanie poszczególnych faz (etapów) usługi spedycyjno-przewozowej,

  • aktywna współpraca z obecnymi klientami, partnerami, podwykonawcami oraz wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi, mającą na cele zapewnienie jak najlepszej jakości usług,

  • profesjonalna obsługa klientów w zakresie proponowania stawek, negocjowania oraz określania warunków transportu,

  • kontrolowanie poprawności danych zawartych w systemie oraz w sporządzonej dokumentacji,

  • konieczność radzenia sobie w sytuacjach krytycznych wykorzystując posiadaną wiedzę i doświadczenie.

    Nasze wymagania:

  • doświadczenie w branży transportowej,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji,

  • znajomość zasad panujących w międzynarodowym rynku spedycyjnym,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność oraz zaangażowanie, staranność przy wykonywaniu obowiązków, dbałość o szczegóły, umiejętność analitycznego myślenia,

  • znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • sprawiedliwy system wynagrodzeń, adekwatny do wiedzy i zaangażowania,

  • samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • pracę w miłej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie pomysłów i doświadczeń.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 812125574