2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Podlaskie
  6. Zarządzanie sklepem - Łapy
Dodane 23 kwietnia 2024

Społem Łapy zatrudni na stanowisko Kierownika sklepu

Lokalizacja

Łapy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem

  • Organizowanie pracy sklepu oraz planowanie zmian.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i dbanie o profesjonalny wizerunek sklepu.

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów i utrzymanie porządku w sklepie.

  • Aktywny udział w procesie sprzedaży.

  • Przygotowywanie i uczestniczenie w inwentaryzacji.

  • Rozliczanie finansowe sklepu i prowadzenie dokumentacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

  • Umiejętności organizacyjne i planowania pracy.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Zorientowanie na wyniki i motywacja do osiągania celów.

  • Doświadczenie w pracy w handlu.

  • Umiejętność pracy w grupie.

  • Samodzielność i odpowiedzialność.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Lokalizacja

Łapy,

Podlaskie

Podlaskie, Łapy
ID: 913954150