2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Jeżyce
Dodane 04 kwietnia 2024

Sportwin Group - Specjalista ds. rozwoju projektu (studia zaoczne)

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Lokalizacja: Poznań

Zakres zadań:

  • Koordynacja i zarządzanie projektem

  • Spotkania z dyrekcją placówek przedszkolnych

  • Pozyskiwanie placówek przedszkolnych do współpracy

  • Kontakt z klientami w ramach zawartej współpracy

  • Nadzór nad budżetem projektu

  • Promocja projektu (materiały, strona internetowa, media społecznościowe)

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu rozwoju projektu

  • Obsługa CRM

Oferujemy:

  • Możliwość świadczenia usług dla dynamicznie rozwijających się projektów w elastycznym wymiarze etatowym

  • Znaczny zakres odpowiedzialności przy realizacji zadań

  • Możliwość realizacji własnych pasji

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Wsparcie opiekuna, który dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne rozwijające Twoje kompetencje i umiejętności

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Możliwość korzystania z floty samochodów służbowych

  • Własny sprzęt służbowy (laptop, telefon)

  • Strój firmowy (polówki, bluzki, dres itd.)

  • Brak dresscode

  • System premiowy zależny od realizacji zadań

Wymagania:

  • znajomość programów pakietu Office

  • umiejętność wyboru priorytetowych celów

  • zdolności analityczne

  • komunikatywność

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

Prosimy o przesłanie aplikacji w formie CV.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 692477703