2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Bulowice
Dodane 22 kwietnia 2024

Sprawacz TIG, MIG z uprawnieniami / Pomocnik Magazynu

Lokalizacja

Bulowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Surma – producent nowoczesnych systemów osłon oraz zadaszeń tarasów i ogrodów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

  • Sprawacz TIG, MIG z uprawnieniami / Pomocnik Magazynu

Miejsce pracy: Bulowice, ul. Skotnica 120 (k. Kęt)

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi, maszyn tnących,

  • Zdolności manualne, dokładność, staranność,

  • Doświadczenie w spawaniu metodą TIG, MIG

  • Certyfikaty spawalnicze.

  • Prawo jazdy kat B,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Zdolności manualne,

  • Rzetelność, uczciwość oraz dyspozycyjność,

Obowiązki:

  • Spawanie konstrukcji,

  • Przygotowanie elementów do spawania (gwintowanie, szlifowanie)

  • Praca zgodnie z dokumentacją techniczną i spawalniczą.

  • Pomoc przy pracach magazynowych,

Oferujemy:

  • Szkolenie z zakresu produkcji, montażu oraz bazy produktów,

  • Pracę w młodym zespole,

  • Przyjazną atmosferę,

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Ubezpieczenia grupowe dla pracowników,

CV prosimy przesyłać za pomocą portalu OLX. Kontakt pod numerem telefonu z ogłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi osobami w celu umówienia na spotkanie.

Lokalizacja

Bulowice,

Małopolskie

Małopolskie, Bulowice
ID: 913719991