2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Ruda Śląska
Dodane 26 kwietnia 2024

Sprzątacz /-ka Lambertz Polonia Sp. z o.o.

Wynagrodzenie

4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Lambertz Polonia Sp. z o.o. producent pieczywa cukierniczego poszukujemy pracownika na stanowisko:

Sprzątacz /-ka

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Zadania:

  • Sprzątanie pomieszczeń produkcyjnych i biurowych;
  • Uzupełnianie środków czystości w pomieszczeniach socjalnych;
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na środki: dezynfekujące, materiały i sprzęt do utrzymania czystości budynku itp.

Wymagania:

  •  Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • Zaangażowanie.
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym po 12 godzin.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Benefity pozapłacowe: Multipakiety sportowe, bony świąteczne, ,,wczasy pod gruszą”, imprezy  integracyjne, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.
  • Zniżki na zakupy w sklepach firmowych Lambertz.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lambertz Polonia Sp. z o.o. z siedziba w Rudzie Śląskiej przy ul. Katowickiej 170. CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lambertz Polonia Sp. z o.o. z siedziba w Rudzie Śląskiej ul. Katowicka 170 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 703405403