2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Raszyn
Dodane 25 kwietnia 2024

Sprzątaczka biurowa Raszyn

Lokalizacja

Raszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ARMA lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Sprzątaczkę biurowa w Raszynie ul. Emaliowa

Opis stanowiska:

- utrzymanie czystości biur , korytarzy, pomieszczeń socjalnych ,

Wymagania:

  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat lub umowę zlecenie na trzy czwarte etatu,

  • 4242 brutto lub 27,7 brutto,

Kontakt w sprawie pracy 7 8 5 5 1 2 1 4 7

Lokalizacja

Raszyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Raszyn
ID: 911244233