2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Żyrardów
Dodane Dzisiaj o 07:17

Sprzątaczka biurowa Żyrardów

Lokalizacja

Żyrardów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma ARMA ,lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Sprzątaczkę biurową w Żyrardowie ul. Jaktorowska

Opis stanowiska:

- utrzymanie czystości biur, korytarzy, pomieszczeń socjalnych,

- godziny pracy popołudniowe na pół etatu

Wymagania:

  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności,

Oferujemy :

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę lub umowa zlecenie na pół etatu

-wynagrodzenie 2424 brutto lub 27,70 brutto,

- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,

- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez sp. zoo ARMA w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 882625086