2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Zachodniopomorskie
  5. Sprzątanie - Szczecin
  6. Sprzątanie - Świerczewo
Outletrtvagd.pl
Dodane Dzisiaj o 10:51

Sprzątaczka do czyszczenia sprzętu AGD

Wynagrodzenie

4 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Świerczewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Zatrudnimy osobę na stanowisko: Sprzątaczka do czyszczenia sprzętu AGD. Wynagrodzenie: 4000 – 4500 zł brutto.

OutletRTVAGD to jest firmą serwisowo – handlową działającą od 2010 roku. Specjalizujemy się w naprawie oraz sprzedaży urządzeń takich jak: roboty sprzątające, odkurzacze, ekspresy do kawy, czajniki, marek takich jak: Irobot, Neato, Dyson, Philips, Siemens, Bosch, sprowadzanych z Krajów Europy Zachodniej

Twoje zadania:

- czyszczenie sprzętu małego AGD

- sprzątanie magazynu, sklepu i biur

Wymagamy od Ciebie:

- umiejętności czyszczenie sprzętu małego AGD

- mile doświadczenia na podobnym stanowisku

Miejsce i warunki pracy:

- Szczecin – centrum, ul. Bohaterów Warszawy 40 – budynek CH Nowy Turzyn

- doświadczeni pracownicy, którzy pomogą w przyuczeniu do pracy

- ogrzewane i jasno oświetlone pomieszczenia

- zadania dopasowane do doświadczenia

- praca w godzinach 8-16 poniedziałek – piątek

- parking samochodowy

- kawa bez ograniczeń

- w pobliżu restauracje i jadłodajnie z tanimi obiadami – rabat pracowniczy

Proces rekrutacji:

- przeglądamy Twoje CV przesłane na e-mail lub przekazane osobiście w firmie

- rozmawiamy z Tobą przez telefon

- spotykamy się i rozmawiamy o Twoim doświadczeniu i umiejętnościach oraz oczekiwaniach - prezentujemy firmę i stanowisko pracy

- testujemy Twoje umiejętności: 4 godziny pracy przy stanowisku. Płacimy za wykonane prace! - negocjujemy warunki pracy i termin rozpoczęcia

Jeżeli jesteś zainteresowany, lub znasz zainteresowaną osobę, zapraszamy do kontaktu:

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Szczecin, Świerczewo
ID: 911006765