2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Katowice
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 16 kwietnia 2024

Sprzątaczka Katowice centrum

Wynagrodzenie

4 242 - 4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Aktualnie poszukujemy sprzątaczki

z orzeczeniem o niepełnosprawności

Sprzątanie budynku biurowego w Katowicach (dogodny dojazd w centrum miasta)

cały etat od 6:00 lub 1/2 etatu od 13:00

Zakres obowiązków:

• sprzątanie powierzchni

• zamiatanie i mopowanie

Wymagania:

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • gotowość podjęcia pracy od zaraz

  • wymagane orzeczenie o niepełnosprawności

OFERUJEMY:

możliwość dopasowania etatu (pełny etat lub 1/2 etatu)

  • umowę o pracę

  • wypłata zawsze na czas, raz w miesiącu!

  • odprowadzanie na bieżąco, w pełnej wysokości, wszystkich wymaganych składek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

kontakt tel. 7-8-5 -1-0-5- 1-0-6 lub 8-8-3 5-3-3 5-3-3

mail: rekrutacja(at)top360.pl

Adres www : top360.pl/praca

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby bieżącej jak i przyszłej rekrutacji prowadzonej przez TEAM OUTSOURCING POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zgodnie z art. 6 ust.1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie związanym z ochroną moich danych osobowych.”

Dołącz do Zespołu TOP: Twoja Droga do Sukcesu!

Szukasz satysfakcjonującej pracy, która daje Ci możliwość rozwijania swoich umiejętności, zarabiania konkurencyjnej pensji i bycia częścią zgranego zespołu? Przyjrzyj się bliżej firmie sprzątającej TOP – liderowi w branży, który oferuje wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego i satysfakcjonującą pracę.

Dlaczego TOP to najlepszy wybór:

  • Zróżnicowane możliwości pracy: W TOP oferujemy różnorodne stanowiska sprzątacze, kierowcy, koordynatorzy oraz wiele innych. Bez względu na Twoje doświadczenie i umiejętności, zawsze jesteśmy gotowi do rozmowy.

  • Rozwój zawodowy: Jako firma, która stale się rozwija, dajemy naszym pracownikom dostęp do szkoleń i wsparcia potrzebnego do awansu zawodowego. U nas zawsze możesz się rozwijać i awansować.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: W TOP doceniamy naszych pracowników i oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjne pakietu socjalne. Twoja ciężka praca zostaje doceniona.

  • Zgrany zespół: Nasza firma to miejsce, gdzie panuje atmosfera współpracy i zrozumienia. Razem tworzymy harmonijny zespół, który działa efektywnie i z pasją.

  • Nowoczesne narzędzia i technologie: Stawiamy na innowacje. Nasza firma wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i sprzęt, aby ułatwić pracę i zwiększyć efektywność.

    Masz daleko do Katowic? Nic straconego - obserwuj nasze ogłoszenia:

  • www top360.pl

  • - sprzątamy też w innych miastach regionu: Chorzowie, Bytomiu, Siemianowicach, Sosnowcu, Świętochłowicach, Rudzie Śląskiej, Gliwicach, Piekarach Śląskich, Zabrzu i wielu innych

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 866585561