2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Syców
Dodane 15 kwietnia 2024

Sprzątaczka - PUSZMAN Syców

Wynagrodzenie

2 121 - 2 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Syców

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PUSZMAN sp. z o.o. zatrudnia na stanowisko

Sprzątaczka

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń oraz pomieszczenia do przechowywania urządzeń i środków przeznaczonych do sprzątania

  • przygotowywanie zamówień na środki czystości oraz efektywne korzystanie z zakupionych towarów

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy,

  • dokładność, solidność, sumienność

  • kultura osobista, dyskrecja, poufność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez PUSZMAN sp. z o.o. z siedzibą w: Oleśnicka 2A, 56-500 Syców (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Syców,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Syców
ID: 910228574