2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Gdynia
  6. Sprzątanie - Grabówek
Patrycja
Dodane 26 kwietnia 2024

Sprzątaczka/Sprzątaczka

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Grabówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

WARS to firma usługowa istniejąca na rynku przewozów pasażerskich od 70 lat

Obsługujemy podróżnych w wagonach restauracyjnych, barowych, sypialnych i z miejscami do leżenia i Minibarach – świadcząc usługi gastronomiczne i hotelowe w pociągach oraz prowadzimy lokale gastronomii stacjonarnej.

WARS S.A. tworzy zespół doświadczonych ludzi, z doskonałą znajomością usług hotelarsko – gastronomicznych i zamiłowaniem do podróży.

Do współpracy w  zakresie sprzątania pokoi i mycia naczyń, poszukujemy:

 Sprzątacza/Sprzątaczki

Miejsce pracy:   Gdynia Grabówek

Główne obowiązki:

- sprzątanie pomieszczeń noclegowych, sanitariatów,

- wymiana pościeli,

- mycie naczyń.

Wymagania:

- dyspozycyjność – gotowość do pracy w soboty i w niedzielę oraz w święta,

- odpowiedzialność,

- dobry stan zdrowia,

- solidność i dokładność w ramach realizowanych czynności,

-orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Grabówek
ID: 912170419