2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Gdańsk
  6. Sprzątanie - Brzeźno
Dodane 14 maja 2024

Sprzątanie apartamentów 50 - 60 zł na rękę za apartament 35 m²

Lokalizacja

Gdańsk, Brzeźno

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Zatrudnimy osobę do sprzątania 4 apartamentów po ok. 35 m² w jednym obiekcie w Gdańsku Brzeźnie.

Oferujemy:

  • stałe, stabilne zatrudnienie u solidnego pracodawcy

  • umowę o pracę po 3 miesiącach okresu próbnego

  • praca w godzinach 10-16

  • stawkę za apartament 50 - 60 zł

  • terminowe wypłaty

Poszukujemy:

Doświadczonej i sumiennej osoby do stałej współpracy, nie jest to praca sezonowa.

Zadania:

  • wymiana pościeli i ręczników - pościel jest odbierana przez pralnię (osoba sprzątająca jej nie zawozi)

  • odkurzanie, mycie podłóg i powierzchni

  • uzupełnianie artykułów higienicznych i środków czystości dla gości

  • sprawdzanie stanu apartamentów i zgłaszanie ewentualnych usterek

  • okazjonalne mycie okien

Zapraszamy do współpracy! Proszę śmiało dzwonić! Porozmawiamy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Zespół Ars Apartments

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Brzeźno
ID: 918232291