2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Rąbień
Dodane 10 kwietnia 2024

sprzątanie biur dla kobiet od zaraz w Rąbieniu

Lokalizacja

Rąbień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Szukasz pracy od zaraz, dzwoń !!

! Czekamy na Ciebie!

Poszukujemy panów do sprzątania

Lokalizacja: Rąbień ul Sucha

Zadania: -sprzątanie korytarzy, sprzątanie biur, sanitariatów, odkurzanie, wycieranie kurzy

Wymagania:

-chęci do pracy

-dyspozycyjność

Oferujemy:

-prace w godzinach 6.00-14 i 14.00-22.00

-terminową wypłatę wynagrodzenia

-zatrudnienie na umowę zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę

-zwrot kosztów za dojazd

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt tel 72*****20

Uprzejmie informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę dla HR for Business sp z.o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business z siedzibą we Wrocławiu.

Lokalizacja

Rąbień,

Łódzkie

Łódzkie, Rąbień
ID: 885223058