2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Włochy
Zespół Rekrutacji
Dodane 03 maja 2024

Sprzątanie biur/lokali usługowych

Wynagrodzenie

27,70 - 27,71 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma "ACS" Sp. z o.o. należąca do Grupy Polskich Portów Lotniczych S.A. obecnie do swojego zespołu poszukuje:

Pracowników Porządkowych do sprzątania biur/lokali usługowych

Miejsce wykonywania pracy: terminal lotniska im. F. Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

Zakres zadań:

  • bieżące dbanie o czystość w pokojach biurowych/lokalach usługowych tj. m.in: odkurzanie, mycie podłóg, wymiana worków na śmieci, serwis toalet

Praca w godzinach: od poniedziałku do niedzieli 7:00-15:00/8:00-16:00 lub tylko weekendy 8:00-15:00/7:00-19:00

Oferujemy:

  • stabilną i spokojną pracę;

  • możliwość nawiązania długoletniej współpracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • umowę zlecenie przez maksymalny okres 3 miesięcy [stawka 27,70 zł brutto/h], po tym okresie umowa o pracę z dodatkowymi benefitami

Praca od zaraz!

Miejsce składania lub przesyłania dokumentów:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj lub kontakt telefoniczny pod numerem 72*******37.

Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do rozpatrzenia przesyłanej korespondencji oraz CV, niezbędne jest umieszczenie w ich treści zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 778539550