2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Jawor
Dodane 21 kwietnia 2024

Sprzątanie biura - 2 godziny dziennie w dni robocze

Lokalizacja

Jawor

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Oferujemy zatrudnienie przy sprzątaniu biur (jeden budynek) w miejscowości Jawor. Godziny pracy od 8:00 - 10:00 w dni robocze.

Poszukujemy jednej osoby do stałej współpracy.

Stanowisko: Sprzątaczka biurowa

Lokalizacja: Jawor, ul. Starojaworska

Rozpoczęcie: Od zaraz, zapraszamy do kontaktu.

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu - kilka biur, hol,

  • opróżnianie koszy na śmieci, wymiana worków,

  • odkurzanie wykładziny, mycie podłóg, schodów,

  • mycie, wycieranie, czyszczenie biurek, stolików, mebli biurowych,

  • czyszczenie na sucho telefonów, drukarek itp.

  • przecieranie klamek, drzwi,

  • mycie powierzchni sanitarnych, luster i innych w toaletach,

  • kontrola zużycia środków w toaletach (ręczniki papierowe, papier toaletowy, kostki dezynfekcyjne itp.)

  • zgłaszanie zapotrzebowania na środki czystości oraz środki do łazienek jw.

  • ogólne utrzymanie czystości na terenie biura,

  • w razie potrzeb - zamiatanie/odśnieżanie, usuwanie nadmiaru liści przed wejściem do biura,

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzątaniu pomieszczeń biurowych,

  • mile widziany status osoby niepełnosprawnej,

Zapewniamy:

  • umowę zlecenie lub umowę o pracę na 1/4 etatu,

  • środki ochrony osobistej,

  • współpracujemy z wiodącymi producentami środków czystości i środków chemicznych jak również sprzętu do sprzątania,

  • terminowe wynagrodzenie,

Aplikację prosimy przesyłać za pośrednictwem serwisu OLX. Prosimy o podanie podstawowych informacji, imię nazwisko, wiek, doświadczenie.

Lokalizacja

Jawor,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jawor
ID: 913550060