2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Lubelskie
  5. Sprzątanie - Puławy
Dodane 30 kwietnia 2024

Sprzątanie biura - 2x w tygodniu

Lokalizacja

Puławy

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy osoby do utrzymania czystości w biurze

Miejsce pracy : PHU AGROLA Florianów - trasa Puławy Zwoleń

Sprzątanie możemy wykonać miedzy 16.00 a 20.00 lub 6.00 -10.00 . Czas wykonania usługi wynosi 4-5 godziny.Możliwosć ustalenia innych godzin .

Obowiązki:

  • Wykonywanie codziennych prac porządkowych

  • Zachowanie wysokiego standardu czystości i higieny, zgodnie z wytycznymi firmy

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy podczas wykonywania obowiązków

Wymagania:

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Dobre umiejętności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole

Kontakt prosimy wykonać przez formularz kontaktowy, w którym prosimy dodanie CV lub imienia, nazwiska, wieku, telefonu kontaktowego.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europe"

Lokalizacja

Puławy,

Lubelskie

Lubelskie, Puławy
ID: 914159997