2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Rzeszotary
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator maszyny na hali produkcyjnej

Lokalizacja

Rzeszotary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma DOM-BLACH poszukuję pracownika na stanowisko:

-OPERATOR MASZYN-

Miejsce pracy: Rzeszotary/ między Myślenicami a Krakowem.

Zakres obowiązków:

  • obsługa linii produkcyjnej, uruchamianie oraz nadzór maszyny

  • kontrola jakości wyrobów

  • pakowanie towaru

Wymagania:

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz suwnic

  • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku

  • punktualność

  • uczciwość

  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • umowę o pracę (od poniedziałku do piątku)

  • wynagrodzenie na czas

  • stabilne zatrudnienie

CV proszę przesyłać poprzez portal lub kontaktować się telefonicznie pod numerem

50*******93

Firma Dom-Blach powstała w 1994 roku. Pierwsze kroki stawialiśmy jako dystrybutor pokryć dachowych i elewacyjnych z blachy. Jednak mając na uwadze rosnące wymagania i potrzeby naszych Klientów ciągle poszerzaliśmy ofertę o nowe produkty i usługi. Dziś jesteśmy wiodącym producentem w regionie i doskonale wiemy jak poszczególne elementy konstrukcji dachowej wpływają na jej bezpieczeństwo i trwałość oraz walory użytkowe i estetyczne.

Przez lata zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów, którzy cenią sobie kompleksową i profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. W filiach naszej firmy każdy Klient może liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich produktów i rozwiązań. Ogromną wagę przywiązujemy również do odpowiedniego pakowania i składowania naszych wyrobów, a opracowany system transportowy gwarantuje, że nasze wyroby docierają do Klientów w nienaruszonym stanie.

Lokalizacja

Rzeszotary,

Małopolskie

Małopolskie, Rzeszotary
ID: 915406452