2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Gajków
Dodane 23 kwietnia 2024

Sprzątanie biura! Osoby z niepełnosprawnościami mile widziane!

Wynagrodzenie

27,70 - 27,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gajków

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO. Osoby z niepełnosprawnościami mile widziane!

Miejsce pracy: ul. Wrocławska, Gajków.

Obowiązki: sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych oraz ciągów komunikacyjnych.

Oferujemy:

  • pełne przeszkolenie;

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30-20:30;

  • umowę o pracę (po okresie próbnym);

  • pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • wynagrodzenie zawsze na czas wypłacane do 10/15-tego dnia każdego miesiąca.

Wymagania:

  • sumienność i dokładność;

  • kultura osobista i opanowanie;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane.

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 510 013 460.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub o zgłoszenie za pośrednictwem aplikacji OLX.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. Słonimskiego 1.

Lokalizacja

Gajków,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Gajków
ID: 908955743