2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Tomaszów Mazowiecki
Ulamex
Dodane 14 maja 2024

Sprzątanie biura - stała praca

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy odpowiedzialnych, dokładnych i sumiennych osób, które pomogą nam utrzymać nasze biuro w idealnym porządku i zapewnią przyjazne środowisko pracy całemu zespołowi.

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie czystości w przestrzeniach biurowych.

  • Czyszczenie i dezynfekcja sanitariatów i kuchni.

  • Uzupełnianie materiałów higienicznych i środków czystości.

  • Dbanie o estetyczny wygląd pomieszczeń ogólnodostępnych.

  • Kontrolowanie ilości środków czystości oraz materiałów higienicznych.

Nasze wymagania

  • Czystość, dokładność, sumienność.

  • Zapał do pracy – szukamy osób, które lubią dbać o porządek.

  • Umiejętność organizacji własnej pracy.

  • Dyspozycyjność.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zawsze na czas.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Elastyczne godziny pracy – do ustalenia.

  • Zapewniamy wszystkie narzędzia do pracy, w tym środki czystości i nowoczesny sprzęt ułatwiający pracę.

  • Przyjazną atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Posiłek regenerujący / herbatę / pyszną kawę z ekspresu.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach do ustalenia.

Siedziba firmy: Zawada 144, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Prosimy o kontakt przez OLX.

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 915436114