2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Opolskie
  5. Sprzątanie - Opole
Sep
Dodane 25 kwietnia 2024

Sprzątanie domków letniskowych i mieszkań

Wynagrodzenie

56 - 56,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Sep Peeters Polska Sp. z o. o.

nr. cer. 1211

Praca w Holandii- Maasbree k/ Venlo

Opis stanowiska:

sprzątanie domów letniskowych

• sprzątanie obiektów sanitarnych

• prace porządkowe na terenie parku i wokół niego

stawka € 13,27 brutto

praca na terenie parku wypoczynkowego Maasbree k/ Venlo

• mile widziane osoby z doświadczeniem

• prawo jazdy kat B- mile widziane lub dojazd do pracy rowerem

sprzątanie mieszkań firmowych,

• sprzątanie biura i firmowych mieszkań tj. łazienki, korytarz, kuchnia, puste pokoje lub przygotowanie-sprzątanie nowych mieszkań i po remoncie|

• mieszkania usytuowane są w różnych miastach i miejscowościach w Holandii

• region Venlo/ Venray i region Oudewater k/ Utrecht

stawka € 13,80 brutto

prawo jazdy kat B- warunek konieczny

Wymagania:

• mile widziane doświadczenie w sprzątaniu

• motywacja i dobra organizacja pracy

• znajomości języka holenderskiego lub j. angielskiego A2/B1

Pracodawca oferuje:

• Holenderską umowę o pracę

• wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO

• wypłaty tygodniowe na konto

• wypłacane dodatki zmianowe, urlopowe i wakacyjne

• opieka polskich koordynatorów

• odpłatne ubezpieczenie

• zapewniamy odpłatne mieszkanie (pokoje 2 osobowe) Wi-Fi

• transport do pracy w NL: rower, auto firmowe

Proces aplikacji:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt z biurem,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Jesteśmy również dostępni w przypadku pytań dotyczących tego wakatu pod numerem telefonu 0048 77 442 75 75, 0031 625 482 107

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 904337675