2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Władysławowo
Dodane 13 kwietnia 2024

Sprzątanie domków we Władysławowie, ok. 6 godzin dziennie

Wynagrodzenie

4 400 - 4 600 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Władysławowo

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy obiektem hotelowym mieszczącym się we Władysławowie.

Poszukujemy energicznej i uczciwej pani na stanowisku pokojówki.

Jeżeli chcesz pracować w miłej atmosferze, zdobyć lub wykorzystać posiadane już doświadczenie i nie boisz się wyzwań, zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 60*******14

Obowiązki:

- utrzymywanie czystości w domkach

- utrzymywanie czystości w częściach wspólnych obiektu

- utrzymywanie czystości na zewnętrznym terenie obiektu

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku pokojowej w hotelu (nieobowiązkowe, wszystkiego cię nauczymy)

-dyspozycyjność

-dokładność i sumienność

-zwracanie uwagi na szczegóły

Oferujemy:

-stabilne warunki pracy

-przyjazna atmosfera

-praca w okresie maj-wrzesień 2024

-dni i godziny pracy do ustalenia

Prosimy przesłać CV lub o kontakt telefoniczny na tel. 60*******14

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133, poz. 883).

Lokalizacja

Władysławowo,

Pomorskie

Pomorskie, Władysławowo
ID: 911461682