2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Bieżanów-Prokocim
Grupa Ever
Dodane 20 maja 2024

Sprzątanie - zastępstwo 27.05-28.06. - kilka ofert

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Ever Grupa, poszukuje Pani do utrzymania czystości w prywatnej medycznej placówce - zastępstwo 27.05-28.06.

 Stanowisko: Pracownik Utrzymania Czystości

 1)Lokalizacja: ul. Mogilska, od poniedziałku do piątku 12:00-15:30

Zakres obowiązków: sprzątanie medycznej placówki (gabinety lekarskie, części wspólne oraz pomieszczenia socjalne)

 2)Lokalizacja: ul. Basztowa , od poniedziałku do piątku 16:00-20:00

Zakres obowiązków: sprzątanie urzędu miasta (pokoi biurowe, części wspólne oraz pomieszczenia socjalne)

Wymagania :

- Dokładność i dobra organizacja pracy

- Dyspozycyjność

-Doświadczenie na podobnym stanowisku - rok

- Komunikatywna znajomość języka polskiego w przypadku cudzoziemców

 Oferujemy:

- Legalne i stabilne zatrudnienie

- Terminowe wypłaty wynagrodzenia

- Szkolenia stanowiskowe oraz odzież roboczą

- Przyjazne środowisko pracy

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i jesteś zainteresowany(a) tą pozycją, zachęcamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub skorzystaj z opcji aplikacji CV przez OLX

Prosimy o dopisanie do przekazywanego CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Arkuszowa 39, 01-934 Warszawa), w celu prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie, co nie wpłynie na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanych na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.”

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 915192965