2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Ołtarzew
Julia
Dodane 22 kwietnia 2024

Sprzątanie magazynu - Ołtarzew

Lokalizacja

Ołtarzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma sprzątająca zatrudni mężczyzn lub kobiety do sprzątania magazynu w Ołtarzewie

Miejsce pracy: ul. Poznańska 343

Godziny pracy: 7-15 lub 14-22

stawka: 27,70 zł brutto/h

umowa zlecenie

Zakres obowiązków: mycie posadzki magazynowej odpowiednią maszyna czyszczącą. Wymiatanie brudu z kątów, mycie ręczne miejsc niedostępnych dla maszyny czyszczącej. Odkurzanie parapetów, regałów. Usuwanie zabrudzeń tłustych/technicznych

 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 78*******36 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub przesłanie CV z klauzulą RODO:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Arkuszowa 39, 01-934 Warszawa), w celu prowadzenia procesu rekrutacji oraz w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie, co nie wpłynie na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanych na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.”

Lokalizacja

Ołtarzew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ołtarzew
ID: 896230702