2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Prądnik Biały
Ever Grupa
Dodane 22 maja 2024

Sprzątanie medycznej placówki - kilka lokalizacij

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Ever Grupa - poszukuje Pań na stanowisko pracownika utrzymania czystości dołączających do naszego zespołu

Oferta sprzątanie medycznej placówki

1)Lokalizacja: ul. Opolska 110 (Plac Imbramowski), od poniedziałku do piątku od 19:00-23:00

2 )Lokalizacja: ul. Fabryczna 1, od poniedziałku do piątku 20:00-23:00 + co druga sobota od 14:00-17:00

3 )Lokalizacja: ul. Pawia , od poniedziałku do soboty 19:00-23:00 + co druga sobota od 14:00-17:00

Zakres obowiązków:

sprzątanie medycznej placówki (gabinety lekarskie, części wspólne oraz pomieszczenia socjalne) po zakończeniu pracy placówki.

 Oczekujemy:

- Dokładności i dobrej organizacji pracy.

- Samodzielności, uczciwości, sumienności oraz zaangażowania w powierzone obowiązki.

- Doświadczenie będzie dodatkowym atutem

- Dobrej znajomości języka polskiego w przypadku obcokrajowców.

 Oferujemy:

- Legalne i stabilne zatrudnienie.

- Terminowe wypłaty wynagrodzeń.

- Szkolenie stanowiskowe oraz odzież roboczą.

- Przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, albo napisz SMS " sprzątanie przychodni"

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 916886826