2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Warmińsko-mazurskie
  5. Sprzątanie - Bartoszyce
Dodane 24 kwietnia 2024

Sprzątanie obiektów i terenów zewnętrznych

Lokalizacja

Bartoszyce

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma sprzątająca poszukuje osób świadczących usługi sprzątania i utrzymania czystości budynków na terenie Bartoszyc.

Podstawowe obowiązki:

  • utrzymanie czystości części wspólnych budynków użytkowych/biurowych/mieszkalnych

  • odkurzanie, zamiatanie, mycie podłóg

  • utrzymanie czystości sanitariatów, toalet, łazienek

  • uzupełnianie papieru toaletowego, ręczników papierowych, mydła

  • zbieranie nieczystości, papierków

  • maszynowe mycie posadzek (według potrzeb)

  • opróżnianie koszy, wymiana worków na śmieci

  • zamiatanie terenów zewnętrznych, usuwanie śmieci

  • odśnieżanie

  • zgłaszanie usterek

Wymagania:

  • dyspozycyjność

  • umiejętność świadczenia usług bez ciągłego nadzoru

  • zdolność do samodzielnego raportowania wykonanych prac

  • mile widziane doświadczenie

Wymagana dyspozycyjność w godzinach 8:00-16:00

Od zaraz.

Lokalizacja

Bartoszyce,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Bartoszyce
ID: 914319805