2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Konstantynów Łódzki
Dodane 05 kwietnia 2024

Sprzątanie osiedla 2 x w tygodniu Konstantynów Łódzki

Wynagrodzenie

1 250 - 1 251 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma porządkowa poszukuje Pani lub Pana do utrzymania porządku i czystości na nowym osiedlu w KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM ul. Kilińskiego

2 DNI PRACY W TYGODNIU: poniedziałek i piątek, po 5 godzin

Kontakt TYLKO telefoniczny. Proszę nie wysyłać CV.

Zakres obowiązków:

- zamiatanie i mycie 4 małych klatek schodowych oraz elementów do niej przynależących

- dbanie o czystość w pergoli śmietnikowej, wymiana worków w małych koszach

- dbanie o teren zewnętrzny ( sprzątanie śmieci z terenu, zamiatanie chodnika i kostki, grabienie trawników, wyrywanie chwastów)

- w okresie zimowym odśnieżanie i sypanie solą chodników ( wg potrzeb)

Godzina rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia

WYNAGRODZENIE: 1250 zł. brutto / miesiąc

UMOWA ZLECENIE. Rozliczenie w systemie miesięcznym.

Osoby z Ukrainy muszą znać język polski w stopniu komunikatywnym.

Szukamy osoby:

- pracowitej

- samodzielnej

- nienadużywającej alkoholu, która nie ma problemu z dotarciem do pracy

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 902084018