2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Żyrardów
Dodane 02 maja 2024

Sprzątanie parku wodnego

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

SunGroup HR Agency nr 23620 obecnie dla naszego klienta z branży rozrywki poszukujemy osób zainteresowanych do pracy na stanowisku: Pracownik sprzątanie parku wodnego oraz domków do odpoczynku

Obowiązki:

  • Dezynfekcja leżaków, basenów, zjeżdżalni, przebieralni, szafek, toalet itp.

  • Czasem w trakcie dziennej zmiany sprzątane są także domy wakacyjne.

  • Średnia zmiana trwa od 8 do 12 godzin.

Oferujemy:

  • Stale zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

  • Konkurencyjne wynagrodzenia

  • Komfortowe mieszkanie

  • Darmowy dojazd do pracy

Informacje można uzyskać telefonicznie, Viber/Telegram/WhatsApp

+ 4 8 6 0 1 3 3 8 5 3 7

+4 8 6 6 1 6 5 9 9 9 2

RODO

Informuję, że zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: SUNGROUP sp. z.o. z siedzibą             w Rzeszowie, przy ul. Plac Wolności 2/215.

1)     Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: wwwsungrouphr.com. Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione           i przetwarzane przez SUNGROUP sp. z.o. z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Plac Wolności 2/215 w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę

2)     Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez SUNGROUP sp. z.o. z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Plac Wolności 2/215 w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 914392209