2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Warmińsko-mazurskie
  5. Sprzątanie - Olsztyn
Dodane 01 maja 2024

Sprzątanie placówki bankowej 5.00-9.00 Olsztyn

Lokalizacja

Olsztyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie kompleksowej obsługi obiektów. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2000 pracowników.​ www.pl.issworld.com

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

Utrzymanie czystości w placówce banku, w tym:

• Sprzątanie biura, kuchni i toalet

• Odkurzanie wykładzin

• Codzienne opróżnianie koszy

Wymagania:

• Dokładność i sumienność

• Zaangażowanie w wykonywaną pracę

• Dyspozycyjność do pracy w godzinach 5.00-9.00

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

• Wynagrodzenie godzinowe

• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

• Przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości

• Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

• Możliwość skorzystania z darmowych konsultacji z różnych dziedzin ( psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze)

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj i prześlij nam swoje aktualne CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

"Administratorem Państwa danych osobowych jest ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000034666, NIP 6761771576. Wszelkie dane administratora danych, informacje dotyczące przysługujących Państwu praw, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane oraz wszelkie inne informacje zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zostały opublikowane na stronie www.pl.issworld.com w zakładce Polityka prywatności. Prosimy o uważne zapoznanie się z Polityką prywatności przed aplikowaniem na powyższe ogłoszenie”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 914097040