2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Wrocław
  6. Sprzątanie - Krzyki
Dodane 15 kwietnia 2024

Sprzątanie placówki bankowej/ Wrocław ul. Armii Krajowej

Wynagrodzenie

364 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Amlux Sp. z o.o. specjalizująca się w świadczeniu usług w branży porządkowej zatrudni osobę do sprzątania placówki bankowej przy ul. Armii Krajowej we Wrocławiu

Obowiązki dla Pani:

·       Sprzątanie pomieszczeń biurowych (wycieranie kurzy, biurek, parapetów, odkurzanie, mycie podłogi)

·       Mycie i dezynfekcja toalet i pom. socjalnych pracowników

·       Wynoszenie śmieci, uzupełnianie środków czystości w toaletach

STAŁY ETAT:

·       Praca 3 x w tyg. poniedziałki, środy i piątki

·       Praca 1 godzina w godzinach od 8:20 do 9:20

·       Wolne weekendy

·       Praca na jedną zmianę

·       Wynagrodzenie: 364,00 zł brutto

·       Umowa zlecenie/umowa o pracę

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Osoby chętne prosimy o kontakt telefon/SMS lub za pomocą formularza OLX.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Dział Rekrutacji.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 910339956