2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Zachełmie
Dodane 15 kwietnia 2024

Sprzątanie pokoi w Hotelu Concordia

Lokalizacja

Zachełmie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy miłej i energicznej osoby do sprzątania pokoi w Hotelu Concordia w Zachełmiu.

Obowiązki

  • przygotowywanie pokoi (oraz łazienek znajdujących się w pokojach) na przyjazd Gości zgodnie z obowiązującymi zasadami

  • odkurzanie, mycie podłóg, ścieranie kurzy, ścielenie łóżek

  • sprzątanie klatek schodowych

  • zmiana pościeli i ręczników w pokojach

Oferujemy:

  • elastyczny grafik pracy

  • wymiar pracy : do ustalenia indywidualnie

  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie

  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze

    Kontakt: serwis olx, SMS: 51*******35 - oddzwonię :)

Lokalizacja

Zachełmie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zachełmie
ID: 912068881