2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Wielkopolskie
  5. Sprzątanie - Poznań
  6. Sprzątanie - Rataje
Dodane 01 maja 2024

Sprzątanie pokojów hotelowych_Willa Sarbinowska Poznań Rataje

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

POSZUKUJEMY OSÓB WYŁĄCZNIE Z DOŚWIADCZENIEM NA PODOBNYM STANOWISKU

Willa & Restauracja Sarbinowska to unikalne pod względem wizerunku i oferty nowoczesne miejsce łączące oryginalną architekturę, jakość kulinarną oraz profesjonalną obsługę.

Praca dodatkowa (w tygodniu lub weekend) od 7.00-12.00/14.00

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-utrzymywanie porządku w miejscu pracy

-sprzątanie pokojów na podstawie ustalonych standardów

-utrzymywanie czystości w obrębie obiektu restauracji Sarbinowska

-pozostałe zadania zlecone przez szefa kuchni i managera

WYMAGANIA:

-doświadczenie na w/w stanowisku

-umiejętności pracy w zespole,

OFERUJEMY:

-atrakcyjne warunki finansowe i możliwość rozwoju zawodowego,

-elastyczny czas pracy w tygodniu lub weekend

-miły i zgrany zespół,

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny z managerem Willi Sarbinowska lub wysłanie cv poprzez formularz OLX.

www.sarbinowska.pl

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 843706118