2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 18 kwietnia 2024

Sprzątanie terenu zewnętrznego ul. Długa

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Praca przy utrzymaniu czystości na terenie zewnętrznym osiedla i 4 niedużych klatkach schodowych (mycie klatek 1x w tygodniu)

Lokalizacja: okolice Starówki, ul. Długa

Czas pracy: 8 godzin dziennie (7:00-15:00)

Wynagrodzenie na rękę za miesiąc 3700zł

Obowiązki:

-zamiatanie chodników, usuwanie chwastów

-opróżnianie koszy, sprzątanie altan śmietnikowych

-grabienie

-zimą odśnieżanie

-współpraca z przełożonymi i z administratorem

-mycie 4 małych klatek 1x w tygodniu (partery codziennie)

Oczekujemy osoby uczciwej, godnej zaufania, rzetelnie wykonującą powierzone obowiązki, sprawnej fizycznie i bez nałogów.

Dyspozycyjność do odśnieżania w weekendy- dodatkowo płatne

Komunikacja w języku polskim

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912647340