2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Tychy
Recepcja Fotel24 sp. z o.o.
Dodane 23 kwietnia 2024

Sprzątanie w małym pensjonacie Tychy Wilkowyje

Lokalizacja

Tychy

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Idealna praca dodatkowa w urokliwym pensjonacie FOTEL – Tychy Wilkowyje

Czy szukasz elastycznej pracy dodatkowej, która pozwoli Ci dorobić do budżetu domowego, jednocześnie dając Ci przestrzeń dla osobistych zobowiązań? Nasz pensjonat, składający się z 11 uroczych pokojów (2 budynki), może być Twoim kolejnym miejscem, gdzie Twoje starania wnoszą realną wartość!

Co oferujemy:

  • Elastyczność godzin: Idealna oferta dla osób szukających pracy dodatkowej – pracuj 7 dni, odpoczywaj 7 dni, w godzinach 10:00-14:00, z możliwością elastycznego wydłużenia godzin pracy w zależności od aktualnych potrzeb pensjonatu.

  • Atrakcyjny dodatek do budżetu: Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie, które będzie doskonałym uzupełnieniem Twojego budżetu, bez potrzeby angażowania się w pełen etat.

  • Pozytywną atmosferę: Dołącz do zespołu, gdzie każdy członek jest doceniany za swoją pracę i gdzie panuje atmosfera wzajemnego wsparcia i pozytywnej energii.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie czystości i porządku w pokojach gościnnych, łazienkach oraz przestrzeniach wspólnych.

  • Przebieranie pościeli oraz dbałość o detale, które sprawią, że nasi goście poczują się jak w domu.

  • Utrzymanie czystości zewnętrznych przestrzeni pensjonatu, w tym zamiatanie podwórka.

Idealny kandydat:

  • Poszukujemy osób z dobrą organizacją pracy, które cenią sobie elastyczność i chcą dorobić do swojego budżetu.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest mile widziane, ale nie jest warunkiem koniecznym – cenimy zaangażowanie i chęć do nauki.

  • Osoby z pozytywnym nastawieniem, które cenią sobie czystość i porządek.

Jeżeli chcesz dorobić, jednocześnie mając czas dla siebie, a czystość i porządek to Twoje drugie imię – nasz pensjonat jest miejscem dla Ciebie! Prosimy o przesyłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego.

Dołącz do nas i pomóż tworzyć przyjemną i czystą przestrzeń dla naszych gości, ciesząc się przy tym elastycznością i dodatkowym zarobkiem!

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 908882029