2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Opole
Dodane 22 kwietnia 2024

Sprzedawca Akcesoriów GSM/Doradca klienta

Wynagrodzenie

3 000 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dzień dobry!

Poszukujemy

Doradca klienta ds. sprzedaży akcesoriów gsm oraz telefonów.

Wyspa GSM zlokalizowana w markecie

Potrzebujemy samodzielnej osoby, która jest aktywna, nie stoi w miejscu, szuka nowych sposobów i potrafi sama zarządzać swoimi zadaniami, która ma chęć i motywacje do rozwoju.

  • wyróżniasz się ponad przeciętną kulturą osobistą – w Twojej ocenie,

  • masz energię do działania, która nie gaśnie przy pierwszej napotkanej trudności,

  • szybko nawiązujesz przyjazne relacje z ludźmi

  • szybko zdobywasz wiedzę

Jakie są wymogi formalne?

  • biegła znajomość Internetu

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • sprawnie poruszasz się w Social Mediach

  • robienie zdjęć telefonem nie sprawia Ci problemów

  • zainteresowania związane z technologiami, smartfonami

Co oferujemy?

  • umowę o pracę lub zlecenie oraz uczciwe wynagrodzenie z wysokimi premiami od sprzedaży

  • pracę w stabilnej firmie z potencjałem na rozwój

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • wsparcie i sprawne rozwiązywanie napotkanych problemów

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów

  • robienie zdjęć telefonom

  • wystawianie faktur

  • odpisywanie na wiadomości i odbieranie połączeń

  • sprzedaż akcesoriów i usług dodatkowych

  • przyjmowanie urządzeń do naprawy

  • nagrywanie materiałów video/robienie zdjęć na na social media

Istnieje możliwość dodatkowych prowizji poprzez przyuczenie się i podejmowanie napraw urządzeń.

Wynagrodzenie:

Twoje wynagrodzenie składa się z podstawy oraz premii. Oferujemy % udział w przychodach sklepu. Podstawa jest uzależniona od Twojej aktywności, zaangażowania oraz poziomu wiedzy jaki obecnie posiadasz.

Czas pracy:

Praca w systemie 2/2 - kwestia dogadania grafiku ze zmiennikiem - lokal czynny od poniedziałku do soboty

09:00 - 21:00

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 913683141