2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Podgórze
Dodane 20 kwietnia 2024

Sprzedawca Akumulatorów

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NiePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Volt Box Akumulatory w Krakowie przyjmie do pracy na stanowisko konsultant-sprzedawca w sklepie z Akumulatorami

Mile widziane osoby z podstawowym pojęciem technicznym i statusem ucznia/studenta.

Oferujemy:

• wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i motywacyjny system premiowy

• Praca w branży motoryzacyjnej

• Szkolenie wprowadzające

• Przyjazna atmosfera oparta na szacunku i współpracy

• Wsparcie na każdym etapie pracy

Nasze wymagania:

Komunikatywność, samodzielność, punktualność.

Pewność siebie i dynamika pracy

Podstawowe umiejętności techniczne

prawo jazdy kategorii B

Dodatkowym atutem będzie aktualny status ucznia/studenta.

Mile widziana ogólna znajomość branży motoryzacyjnej.

Twój zakres obowiązków:

• Obsługa klientów

• Sprzedaż akumulatorów

• Wymiana akumulatora

• Aktywna współpraca z pozostałymi pracownikami

• Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie.

• Dbanie o wysoki standardy obsługi i wizerunek firmy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy: (voltbox.pl(małpa)gmail.com) oraz kontakt telefoniczny: +48x881x501x054

VOLTBOX Sp. z o.o.

Jesteśmy prestiżową firmą, liderem sprzedaży akumulatorów w Krakowie. Obecnie mamy 4 sklepy. W związku z dynamicznym rozwojem powiększamy zespół odpowiedzialny za doradztwo i sprzedaż naszych produktów.

Benefity

zniżki na firmowe produkty i usługi

Wymiar pracy etat.

Umowa zlecenia

Soboty pracujące.

4500-6000 brutto

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 910323839