2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Piła
Dodane 10 maja 2024

Sprzedawca Amic-Subway umowa zlecenie. Uczeń/Student

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Firma PHU Tomasz Srebrzyński zarządzająca stacją paliw AMIC Energy w Pile na ulicy Bydgoskiej 137A , poszukuje osób na stanowisko:

SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW AMIC Energy z SUBWAY ®na Umowę-Zlecenie

ZADANIA:

• Obsługa klientów

• Aktywna sprzedaż produktów - wymóg konieczny

• Przygotowanie kanapek Subway- po przeszkoleniu

• Dbanie o prawidłową ekspozycję towarów

OCZEKIWANIA:

• Pozytywnie nastawienie

• Doświadczenie w obsłudze klienta

• Zacięcie kulinarne

• Pracowitość i zaangażowanie

OFERUJEMY:

• Wynagrodzenie stałe + premia sprzedażowa ( 28,00 netto /h + premie Subway i sprzedażowa)

• Czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb -praca zmianowa (system pracy ciągłej)

• Pracę w fajnym zespole

Nauczmy Cię wszystkiego od podstaw!

Miejsce pracy : Stacja Paliw Amic 15, Piła ul. Bydgoska 137A

Oferuje pracę na umowę zlecenie 28,00 zł/h netto /

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 743848273