2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Piaseczno
Dodane 20 maja 2024

Sprzedawca- Asystent Protetyka Słuchu

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

GEERS Dobry Słuch jest liderem w branży doboru aparatów słuchowych obecny na polskim rynku od 1992 roku. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm na tym rynku, zapewniając najwyższą jakość obsługi Klientom. Obecnie posiadamy sieć ponad 200 oddziałów w całej Polsce. W związku z rozwojem sklepu w naszej firmie obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Asystent Protetyka Słuchu- bez doświadczenia

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa naszych Klientów,

  • Realizacja planów sprzedażowych,

  • Badanie słuchu, dobór aparatów słuchowych i urządzeń,

  • Profesjonalne doradztwo

Szukamy:

  • Osób gotowych do rozpoczęcia dwuletniej szkoły Protetyki Słuchu (warunek konieczny)

  • Z wykształceniem co najmniej średnim,

  • Posiadających umiejętności sprzedażowe i doświadczenie w obsłudze klientów,

  • Komunikatywnych, zaangażowanych, gotowych do pracy z osobami starszymi.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie,

  • Pracę od poniedziałku do piątku,

  • Pomoc w zdobyciu Dyplomu Protetyka Słuchu (nowego zawodu),

  • Liczne szkolenia,

  • Perspektywę awansu i rozwoju,

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz indywidualnej sprzedaży,

  • Rozbudowany system benefitów (karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna),

  • Ubezpieczenia grupowe

Nie wymagamy doświadczenia w branży Protetyki Słuchu- najważniejsze dla nas to komunikatywność, pozytywne podejście do życia i odrobina empatii.

Jeśli jesteś gotowy/wa na nowe wyzwania i zdobywanie wiedzy to prześlij do nas swoje CV.

Informujemy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Więcej informacji o firmie Geers Dobry Słuch znajdziesz na stronie internetowej: www.geers.pl

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 917997505