2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kętrzyn
Dodane 29 kwietnia 2024

Sprzedawca/asystent w sklepie ortopedycznym

Lokalizacja

Kętrzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

ANAVA Centrum Medyczne, to firma zajmująca się sprzedażą sprzętu medycznego, ortopedycznego i rehabilitacyjnego.

W związku z rozwojem firmy i reorganizacją punktu w Kętrzynie szukamy osoby na stanowisko:

Obowiązki osoby na powyższym stanowisku:

- Sprzedaż i pomoc w doborze asortymentu medycznego

- Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów

- Asystowanie protetykowi przy badaniu słuchu

- Wystawianie faktur, obsługa kasy fiskalnej

- Kontrola magazynu i realizowanie zamówień

- Dbanie o estetyczny wygląd gabinetu

Oferujemy:

- Umowę o pracę na czas nieokreślony

- Dobre wynagrodzenie związane z wynikami sprzedaży

- Pracę w rozwijającej się firmie

- Stabilność zatrudnienia

- Możliwość dodatkowych szkoleń

Wymagania:

- Umiejętność obsługi komputera

- Sumienność i rzetelność

- Mile widziane doświadczenie w branży medycznej lub w sprzedaży

Zapraszamy do przesyłania swojego CV. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kętrzyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Kętrzyn
ID: 911930077