2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Pilzno
Omega Pilzno
Dodane 30 kwietnia 2024

Sprzedawca aut ciężarowych

Lokalizacja

Pilzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

OMEGA Pilzno, to jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce. Stale się rozwijamy i powiększamy nasz zespół. Wyróżnia nas to, że: pracujemy z pasją, dbamy o rozwój, wspólnie osiągamy cele, gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia, nie ma u nas korporacyjnych ograniczeń.

Dołącz do nas i obierz trasę do kariery!

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż samochodów powyżej 3,5 t

  • budowanie i utrzymywanie  relacji z pozyskanym klientem

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

  • moderowanie wpisów i prowadzenie konwersacji  na FB

  • dokumentacja zdjęciowa – wystawianie ogłoszeń

  • wizyty w firmach transportowych, potencjalnych klientów na Podkarpaciu

  • współpraca z innymi działami

  • budowanie wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • znajomość rynku samochodowego

  • znajomość pakietu Microsoft Office

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • komunikatywność oraz kultura osobista

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • znajomość języka rosyjskiego / ukraińskiego/angielskiego

  • prawo jazdy kategorii C

  • doświadczenie w marketingu wspierającym sprzedaż

  • doświadczenie w moderowaniu treści w Social Mediach

Oferujemy:

  • pracę u jednego z największych operatorów logistycznych z 30-letnią tradycją

  • stabilność zatrudnienia (umowa o prace + system premiowania)

  • przygotowany specjalnie dla ciebie program wdrożeniowy,

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pilzno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Pilzno
ID: 893091399