2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Oleśnica
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Oleśnica
Dodane 23 kwietnia 2024

Sprzedawca AUTO MIX

Lokalizacja

Oleśnica, Oleśnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Auto Mix w Oleśnicy zatrudni pracownika na stanowisko sprzedawca /doradca klienta w pełnym wymiarze czasu pracy.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,

  • wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,

  • szkolenie produktowe i sprzedażowe z możliwością rozwoju zawodowego,

  • umowę o pracę,

  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.

Obowiązki:

  • dobór i sprzedaż części zamiennych,

  • obsługa klientów,

  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientem,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość budowy i zasad działania auta mile widziana,

  • komunikatywność i zdolności interpersonalne,

  • wysoka kultura osobista,

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem,

  • możliwość przyuczenia .

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z poniższą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji, oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Auto Mix SC z siedzibą w Oleśnicy przy ulicy Rzemieślniczej 11a

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oleśnica
ID: 752970093