2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gąski
Dodane 13 kwietnia 2024

Sprzedawca biżuterii w Sarbinowie i Gąskach

Wynagrodzenie

28 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gąski

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: Nie

Szukam osób do pracy na stanowisku sprzedawcy biżuterii w Sarbinowie i Gąskach

termin: lipiec i sierpień 2024 r.

Oferuję:

  • umowę zlecenie - wynagrodzenie w formie stawki godzinowej

  • system premiowy,

Dla kogo:

  •  uczniów/studentów mających ukończone 18 lat

Oczekuję:

  • zaangażowania,

  • samodzielności,

  • komunikatywności,

Twoje zadania:

  • przygotowanie I złożenie stanowiska pracy,

  • obsługa klienta,

  • utrzymanie porządku w miejscu pracy,

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś osobą uśmiechniętą oraz energiczną to praca właśnie dla Ciebie.   Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy i CV.

Lokalizacja

Gąski,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Gąski
ID: 831088867