2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Płock
Dodane 24 kwietnia 2024

Sprzedawca-Carrefour Płock

Lokalizacja

Płock

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Nie masz doświadczenia, a chciałbyś podjąć pracę? Złóż aplikację i pracuj z nami!

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Pracuj z nami na stanowisku:

Obsługa Klienta - dział tradycja(sery-wędliny)

Miejsce pracy:

Carrefour Płock ul Przemysłowa 1

Do głównych obowiązków będą należeć:

- realizujesz różnorodne zadania – u nas każdy dzień jest inny

- dbasz o wygląd działu i dostępność produktów na półkach

- zapewniasz komfort zakupów i dobrą obsługę klientów

- tworzysz przyjazną atmosferę

Oferujemy:

- umowa zlecenie

- możliwość podjęcia pracy stałej bądź dorywczej/tymczasowej

- stawkę godzinową:

zus z podatkiem(osoby do 26 roku życia 27,90 zł netto/h

zus(osoby po 26 roku życia) 20,55 zł netto/h

Oczekiwania:

- ukończone 18 lat

- ważne badania sanitarno-epidemiologiczne z potwierdzeniem lekarza medycyny pracy

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 894390407