2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zgierz
Dodane 08 kwietnia 2024

Sprzedawca części do samochodów osobowych

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych

  • Zamawianie części na warsztat

  • Umawianie klientów na wizyty serwisowe

  • Dobór części samochodowych według katalogów i programów sprzedażowych

  • Opieka nad stałymi oraz nowymi klientami

Oczekujemy

  • Znajomości branży motoryzacyjnej

  • Doświadczenia w pracy w obsłudze klienta

  • Znajomości obsługi komputera i programów sprzedażowych

  • Zdolności łatwego nawiązywania kontaktów i podtrzymywania relacji

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Zniżki pracownicze

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 861670424