2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rudno II
Dodane 10 kwietnia 2024

Sprzedawca części - ROLTEX

Lokalizacja

Rudno II

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zatrudnimy na stanowisko: Sprzedawca części

Miejsce pracy: Rudno Trzecie

Zakres Obowiązków:

  • kontakt z klientem, sprzedaż części zamiennych i akcesoriów

  • obsługa magazynu, przyjmowanie  i wydawanie towarów

  • kontrolowanie i uzupełnianie stanów magazynowych

  • współpraca z innymi działami w firmie

  • realizacja założonych planów sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne)

  • komunikatywność

  • zaangażowanie i chęć rozwoju

  • gotowość do pracy w zespole

  • MILE WIDZIANE doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz mechanicznej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za sprzedaż

  • system szkoleń

  • możliwość powiększania zakresu kwalifikacji oraz zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych

  • miłą atmosferę w zespole

  • dofinansowanie do wczasów

Zachęcamy do aplikowania

ROLTEX to firma prężnie działająca na rynku maszyn rolniczych od ponad trzech dekad. Nasza misja to budowanie silnego partnerstwa z kontrahentami i współpracownikami do osiągania wyznaczonych celów. Dążymy do stworzenia bezpiecznego otoczenia biznesowego dla naszych partnerów kierując się  zasadą najwyższej jakości.

Roltex to sprzedaż, usługi, produkcja czyli kompleksowy partner do nadchodzących zmian i wyzwań nowego świata. Naszym priorytetem na najbliższą dekadę jest digitalizacja oczywiście jednocześnie z realizacją naszej misji.

Lokalizacja

Rudno II,

Lubelskie

Lubelskie, Rudno II
ID: 910736553