2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Nowy Targ
Dodane 24 kwietnia 2024

Sprzedawca części samochodowych - Nowy Targ INTER-TEAM

Lokalizacja

Nowy Targ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych z oferty firmy
  • Dobór części samochodowych według katalogów, programów sprzedażowych oraz dokumentacji technicznej pojazdów
  • Opieka nad stałymi oraz nowymi Klientami
  • Aktywne uczestniczenie w budowaniu oferty firmy

Oczekujemy

  • Znajomości branży motoryzacyjnej
  • Doświadczenia w pracy w obsłudze Klienta
  • Znajomości obsługi komputera i programów sprzedażowych
  • Zdolności łatwego nawiązywania kontaktów i podtrzymywania relacji
  • Umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych/socjalnych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej, pakietu sportowego)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenie wstępne umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji za pomocą przycisku „APLIKUJ”. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Targ,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Nowy Targ
ID: 912371710