2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łódź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Polesie
Dodane 01 maja 2024

Sprzedawca - Części Silnikowe

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma DIESEL CZĘŚCI zatrudni:

SPRZEDAWCA - Sprzedaż Części

Opis stanowiska:

  • obsługa, zarówno bezpośrednia jak i telefoniczna, klientów w zakresie przyjmowania zamówień, wystawiania faktur,

  • współpraca z magazynem,

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • aktywna sprzedaż,

  • realizowanie celów wyznaczanych przez firmę

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży w branży motoryzacyjnej

  • znajomość budowy silników oraz części

  • mile widziane umiejętności prowadzenia rozmów handlowych

  • mile widziane umiejętności sprzedażowe

  • samodzielności oraz umiejętności analitycznego myślenia

  • mile widziana znajomości języka angielskiego i/lub języka rosyjskiego na poziomie minimum komunikatywnym

  • uczciwości, pracowitości i pozytywnego nastawienie

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dodatki okazjonalne

Aplikacje w formie CV prosimy przesyłać przez portal OLX

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 684632810