2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Garbatka
Raitech
Dodane 30 kwietnia 2024

Sprzedawca części zamiennych

Lokalizacja

Garbatka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Sprzedawca części zamiennych.

Miejsce pracy: Garbatka

Opis stanowiska:

- sprzedaż detaliczna części zamiennych,

- realizacja procesu zakupu i prowadzenie gospodarki magazynowej,

- współpraca z działem Serwisu w ramach zabezpieczenia napraw,

-wspieranie działu sprzedaży nowych maszyn rolniczych,

-udział w szkoleniach technicznych w Polsce i za granicą,

-czynny udziału w kampaniach sezonowych,

-realizacja założonych celów i planów,

Oferujemy:

- pracę w dużej rozwijającej się firmie,

-udział w profesjonalnych szkoleniach w kraju i zagranicą

- praca z nowoczesną techniką rolniczą,

- motywacyjny system wynagrodzeń,

- umowę o pracę,

-wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie techniczne

- mile widziane doświadczenie w branży rolniczej

- samodzielność, lojalność, dyspozycyjność

- znajomość obsługi komputera

- prawo jazdy kat. B

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Garbatka,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Garbatka
ID: 913917095