2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Zabrze
Dodane 07 maja 2024

Sprzedawca części zamiennych – magazynier w ASO

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa Dąbrowscy to śląski leader motoryzacyjny w sprzedaży marek: Renault, Nissan, Dacia, Isuzu Trucks.

Stanowisko: Sprzedawca części zamiennych – magazynier

Miejsce wykonywania pracy: Zabrze, Maciejów

Za jakie zadania będziesz odpowiedzialny?

  • Bezpośrednia sprzedaż części do Klienta zewnętrznego;

  • Zapewnienie odpowiedniej obsługi i dostaw niezbędnych części zamiennych i akcesoriów do odbiorów wewnętrznych;

  • Zarządzanie zapasami i codzienne przyjmowanie towaru;

  • Regularne zarządzanie zmianami w dostępności części zamiennych;

  • Promowanie i sprzedaż części we współpracy z Przedstawicielem ds. Obsługi Posprzedażnej;

  • Poprawa zyskowności warsztatu przez dbanie o satysfakcję klientów;

  • Wykonywanie procedur zwrotów (rozbieżności, wymiana i odkup) zgodnie z centralnymi instrukcjami;

  • Przeprowadzanie okresowych remanentów.

Jeśli:

  • Masz doświadczenie w handlu, najlepiej w branży motoryzacyjnej;

  • Masz wykształcenie min. średnie;

  • Posiadasz podstawową znajomość budowy pojazdów;

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B;

  • Cechuje Cię uczciwość, kreatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Łatwo nawiązujesz kontakty z Klientami i nie masz problemów w prowadzeniu rozmów telefonicznych;

  • Jesteś nastawiony na realizację celów i osiąganie wyników;

  • Masz wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe;

  • Cechuje Cię otwartość i gotowość do ciągłej nauki oraz podnoszenia kwalifikacji;

to szukamy osoby takiej jak Ty!

Co zyskujesz pracując z nami?

  • Interesującą pracę z możliwością rozwoju własnych umiejętności w firmie z wieloletnią tradycją;

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowę o pracę oraz motywujący system premiowy;

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia marki;

  • Nowoczesne narzędzia pracy;

  • Rabaty pracownicze na samochody;

  • Miłą i przyjazną atmosferę.

Bądź częścią naszego zespołu, wysyłając CV za pośrednictwem OLX lub złóż dokumenty osobiście w sekretariacie firmy w Zabrzu przy ul. Wolności 59.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 717508830